User Defined Tables (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Table view
lt: Lentelės vaizdas

en: Other
lt: Kiti

en: Rows
lt: Eilutės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Import from CSV
lt: Importuoti iš CSV
