User Defined Tables (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Delete Table
lv: Dzēst Tabulu

en: Edit Table
lv: Labot Tabulu

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Other
lv: Citi

en: Rows
lv: Rindas

en: Columns
lv: Kolonnas

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Search form
lv: Meklēšanas forma
