User Defined Tables (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Search form
mg: Fikarohana
