User Defined Tables (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
