User Defined Tables (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс
