User Defined Tables (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Table view
sk: Tabuľkové zobrazenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Rows
sk: Riadky

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie
