User Defined Tables (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: The file could not be uploaded.
ta: கோப்பை தரவேற்ற இயலவில்லை.

en: Search form
ta: தேடல் படிவம்
