User Defined Tables (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Other
tr: Diğer

en: Rows
tr: Satırlar

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Add row
tr: Satır ekle

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: Search form
tr: Arama formu
