User Defined Tables (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن
