User Defined Tables (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Rows
am: ረድፎች
