User Defined Tables (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Table view
ar: عرض بالجدول

en: Other
ar: آخر

en: Rows
ar: صفوف

en: Columns
ar: أعمدة

en: Add row
ar: إضافة صف

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: Search form
ar: استمارة البحث
