User Defined Tables (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Table view
eu: Taula bista

en: Other
eu: Bestea

en: Rows
eu: Lerroak

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa
