User Defined Tables (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Text
fa: متن

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Other
fa: ساير

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Yes/No
fa: بله/خیر

en: Search form
fa: فرم جستجو
