User Defined Tables (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Other
he: אחר

en: Rows
he: שורות

en: Columns
he: עמודות

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.

en: Yes/No
he: כן/לא

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Search form
he: טופס חיפוש
