User Defined Tables (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Number
ja: 数値

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Table view
ja: テーブル表示

en: Other
ja: その他

en: Rows
ja: 行数

en: Columns
ja: カラム

en: Add row
ja: 行の追加

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。

en: Yes/No
ja: はい / いいえ

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Add column
ja: カラムの追加

en: Import from CSV
ja: CSVからインポート
