User Defined Tables (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Other
kk: Басқа

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
