User Defined Tables (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Table view
nl: Tabeloverzicht

en: Other
nl: Andere

en: Rows
nl: Rijen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Add column
nl: Kolom toevoegen
