User Defined Tables (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
