User Defined Tables (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర

en: Rows
te: వరుసలు
