User Defined Tables (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander

en: Search form
af: Soekvorm
