User Defined Tables (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Other
cs: Jiné

en: Rows
cs: Řádky

en: Columns
cs: Sloupce

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Search form
cs: Vyhledávání
