User Defined Tables (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Other
cy: Arall

en: The file could not be uploaded.
cy: Ni ellir llwytho'r ffeil i fyny.

en: Yes/No
cy: Ie/Na

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad
