User Defined Tables (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Number
da: Antal

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Delete Table
da: Slet tabel

en: Edit Table
da: Redigér tabel

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Table view
da: Tabelvisning

en: Other
da: Anden

en: Rows
da: Rækker

en: Columns
da: Kolonner

en: Add row
da: Tilføj række

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: Yes/No
da: Ja/nej

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Search form
da: Søgefelt

en: Add column
da: Tilføj kolonne
