User Defined Tables (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Table view
el: Εμφάνιση πίνακα

en: Other
el: Άλλο

en: Rows
el: Γραμμές

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: Yes/No
el: Ναι/Όχι

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης
