User Defined Tables (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Table view
fi: Taulukkonäkymä

en: Other
fi: Muu

en: Rows
fi: Rivejä

en: Columns
fi: Palstat

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Yes/No
fi: Kyllä/Ei

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Add column
fi: Lisää palsta
