User Defined Tables (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text
fr: Texte

en: Import CSV
fr: Importer le CSV

en: Sortable
fr: Classable

en: Table view
fr: Tableau

en: Other
fr: Autre

en: Rows
fr: Rangées

en: Columns
fr: Colonnes

en: Add row
fr: Ajouter une ligne

en: The file could not be uploaded.
fr: Le fichier n'a pas pu être transféré.

en: Yes/No
fr: Oui/Non

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Add column
fr: Ajouter une colonne

en: Import from CSV
fr: Importer depuis un CSV

en: Edit Row
fr: Modifier la ligne

en: Delete Row
fr: Supprimer la ligne
