User Defined Tables (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
