User Defined Tables (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст
