User Defined Tables (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर

en: Search form
mr: शोध
