User Defined Tables (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Text
ps: متن

en: Other
ps: نور

en: Rows
ps: کتارونه

en: Columns
ps: ستنې

en: Search form
ps: پلټون فورمه
