User Defined Tables (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Number
pt: Número

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Text
pt: Texto

en: Sortable
pt: Ordenável

en: Other
pt: Outro

en: Rows
pt: Linhas

en: Columns
pt: Colunas

en: The file could not be uploaded.
pt: O ficheiro não pôde ser carregado.

en: Yes/No
pt: Sim/Não

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa
