User Defined Tables (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Other
ro: Altele

en: Rows
ro: Rânduri

en: Columns
ro: Coloane

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: The file could not be uploaded.
ro: Fișierul nu a putut fi încărcat.

en: Yes/No
ro: Da/Nu

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Add column
ro: Adaugă coloană
