User Defined Tables (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Number
ru: Число

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Text
ru: Текст

en: Edit Table
ru: Редактируйте таблицу

en: Import CSV
ru: Импорт CSV

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Table view
ru: Таблицей

en: Other
ru: Другое

en: Rows
ru: Строки

en: Columns
ru: Колонки

en: Add row
ru: Добавить строку

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.

en: Yes/No
ru: Да/Нет

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Add column
ru: Добавить колонку

en: Searchable
ru: Возможен поиск
