User Defined Tables (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Rows
sr: Редови
