User Defined Tables (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Table view
sv: Tabellvy

en: Other
sv: Övriga

en: Rows
sv: Rader

en: Columns
sv: Kolumner

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: Yes/No
sv: Ja/Nej

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Add column
sv: Lägg till kolumn
