User Defined Tables (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி
