User Details (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Logout
pt: Sair

en: Add Content
pt: Adicionar Conteúdo

en: My Account
pt: Minha Conta
