User Details (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Logout
tr: Çıkış

en: Add Content
tr: İçerik Ekle

en: My Account
tr: Hesabım
