User Details (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: User Name
de: Benutzername

en: Logout
de: Abmelden

en: Add Content
de: Inhalt hinzufügen

en: Contact the author
de: Autor kontaktieren

en: User Points
de: Benutzerpunkte

en: My Account
de: Mein Konto

en: User content
de: Benutzerinhalt
