User Details (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Logout
ar: خروج

en: My account
ar: حسابي
