User Details (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Logout
be: Выйсці

en: My account
be: Мой рахунак
