User Details (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: User Name
fa: نام کاربر

en: My subscriptions
fa: عضویت‌های من

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Logout
fa: خروج

en: My account
fa: حساب من
