User Details (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: My subscriptions
fi: Tilaukseni

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini
