User Details (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: My subscriptions
fr: Mes abonnements

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Logout
fr: Déconnexion

en: My account
fr: Mon compte

en: Post count
fr: Compteur de contributions

en: Post Count
fr: Nombre d'articles
