User Details (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Logout
gl: Saír

en: My account
gl: A miña conta
