User Details (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: My subscriptions
hu: Saját feliratkozások

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: My account
hu: Saját adatok

en: User Avatar
hu: Felhasználó avatárja
