User Details (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: My subscriptions
pl: Moje powiadomienia

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Logout
pl: Wyloguj

en: My account
pl: Moje konto

en: Post Count
pl: Licznik wpisów
