User Details (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: My subscriptions
pt: Minhas subscrições

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: My account
pt: A minha conta
