User Details (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: My subscriptions
ru: Мои подписки

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Logout
ru: Выход

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: User Avatar
ru: Изображение пользователя
