User Details (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: My account
sk: Môj účet
